سايت سلامت و پزشكي
نحوه پرسش سوالات جنسی از خواستگار چگونه باید باشد؟

چگونه سوالات جنسی خود را در خواستگاری بپرسیم؟

نحوه پرسیدن سوالات جنسی از خواستگار

نیاز جنسی یکی از ضروری ترین نیازهای هر انسانی است که به طور خدادادی و غریزی در نهاد هر انسانی قرار گرفته است و هدف از قرار دادن شهوت در فطرت انسان ها تداوم نسل انسان و قوام بخشیدن و استمرار حیات انسان است که بدون آن حیات بشری دوامی ندارد لذا این نیرو اگر در جا و مکان مناسب خود و طبق دستورات شرعی به کار گرفته شود مفید و لذت بخش خواهد بود اما یکی از مسائلی که این روزها زیاد به گوش می رسد طلاق عاطفی است که خود نشات گرفته از طلاق جنسی می باشد . اگر تا به حال سری به دادگاه های خانواده زده باشید و پای درد ودل مراجعان نشسته باشید یکی از دلایل آنها برای درخواست طلاق برآورده نشدن نیازهای جنسی شان است .زمانی که دو جنس مخالف با دو طبع جنسی متفاوت کنار هم قرار می گیرند مسلما به خوبی نخواهند توانست به نیازهای یکدیگر پاسخ مثبت دهند.

(0) نظر
برچسب ها :
خوراکی های بد و خوب برای سلامت جنسی و میل جنسی

خوراکیهای خوب و بد برای سلامت جنسی!

رژیم غذایی بد می تواند باعث از بین رفتن میل جنسی مردان و زنان شود و سلامت جنسی مردان و زنان را تهدید کند.

سرطان سینه و دهانه رحم و مشکلات دوران قاعدگی را می‌توان با مداخلات تغذیه‌ای تا حدی بهبود بخشید و علائم آن را کاهش داد.

مطالعات اخیری که بر روی مردان انجام شده است فواید رژیم غذایی صحیح را در پیشگیری و درمان ناباروری مردان، از بین رفتن تمایلات جنسی، اختلالات مربوط به غده پروستات و بیماری قلبی بیش از پیش روشن ساخته‌اند.

رژیم غذایی متعادل پایه و اساس سلامت زنان و مردان است، اما اطمینان نسبت به تامین نیازهای تغذیه‌ای اختصاصی، مخصوص زنان و مردان در دوران‌های خاص زندگی نیز بسیار ضروری است.

زنان جوان باید نسبت به دریافت کافی منابع کلسیم و آهن دقت کنند، در حالیکه به مردان توصیه می‌شود که نسبت به دریافت منابع غنی روی و سلنیوم دقت نمایند.

(0) نظر
برچسب ها :
این ویژگیها باعث می شود شما غیر جذاب و چندش شوید!!
ویژگی هایی که شما را  غیر جذاب و چندش می کند!


بعضی از ویژگیها باعث می شود که شخصیت شما بسیار بد و زننده شود و حتی دیگران فکر کنند شما خیلی چندش هستید و اصلا جذاب نیستید.


ممکن است است آدم‌ها از وجود چنین ویژگی‌هایی در خودشان آگاه نباشند، اما این دلیل نمی‌شود که دیگران آن را نادیده بگیرند. بنابراین اگر شما هم این عادت‌ها و رفتارها را در خودتان پیدا کردید تلاش کنید آن ها را اصلاح کنید. تلاش کردم که در بخش یک برداشت راه راهایی از دست این ویژگی‌ها را نشان دهم. شما هم احتمالا غیرجذاب هستید، اگر...


(0) نظر
برچسب ها :
کدام گروه خونی زودتر دچار سکته قلبی می شود؟

کدام گروه خونی زودتر سکته میکنند؟!

طبق تحقیقات معلوم شده است که یک گروه خونی کمتر در معرض ابتلا به سکته قلبی قرار دارد و سایر گوره های خونی مشکل است زودتر دچار سکته قلبی شوند.

(0) نظر
برچسب ها :
بهترین نوشیدنی برای کاهش وزن چیست؟
بهترین نوشیدنیهای کاهش وزن چیست؟

کاهش وزن هنگامی اتفاق می افتد ه بدن شما از چربی های ذخیره شده به عنوان انرژی استفاده کنید و یعنی چربی سوزی کند. برای لاغری و کاهش وزن نوشیدنی ها نیز می توانند به شما کمک کنند.


(0) نظر
برچسب ها :
X